Výsledky výstav 2020
MVP – DUO CACIB Brno, Brno 2. 2. 2020
MVP – DUO CACIB, Brno 1. 2. 2020
NVP – Hanácká národní výstava psů, Brno 4. 1. 2020
Výsledky výstav v roce 2019

MVP – DUO CACIB Brno, Brno 2. 2. 2020

Na výstavu bylo přihlášeno 17 WSS.
Rozhodčí: Linda Voláriková, SK
Třída mladých - psi (1)
Ponthos od Jaslůvky

o: Blues Bennet z Vršeckého lesíka – m: Benton Honeymoon Is Over

ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Flachbartová

V1, CAJC, BOJ
Mezitřída - psi (1)
Bruno Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vařeka – maj: Sylva Marková

Vd1
Třída otevřená - psi (2)
Alvin od Mlýnského vršku

o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek

ch: Karol Plašek – maj: Karolína Janáčová

Vd2
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V1
Třída pracovní - psi (2)
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Jan Pfauser

V1, CAC, CACIB, BOB
Thor Seyles

o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles

ch: Sylvie Sedlářová – maj: JUDr. Bohumil Hotař

V2, Res. CAC, Res. CACIB
Třída šampionů - psi (3)
Okej's Always This Fashion

o: Clussexx Step On It To Don's – m: Benton Fashionably Late

ch: Gunilla Sandstöm – maj: Ivana Blahová

V2
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

nedostavil se
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC
Třída veteránů - psi (1)
Eastfarm's Phoenix

o: Alfie Asker Cheddarhill – m: Kiss Me Goodbye Eastfarm's

ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Anděla Matiášová

V1, BOV
Třída mladých – feny (2)
Benton California Storm

o: Rumour Has it Benton – m: White House Benton

ch: Marjo Jaakkola + Pija Serguskin – maj: MUDr. Ludovít a Mgr. Jana Janek

V2
Nyliram Twist To Minebea

o: Taimere'sTwister Round Nyliram – m: Nyliram Miss Joules

ch: Tom a Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová

V1, CAJC
Mezitřída – feny (1)
Bexie Freckles Lady Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch + maj: Sabina Pořízková

V1, CAC, Res. CACIB
Třída pracovní - feny (1)
Anny Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková

nedostavila se
Třída šampionů - feny (2)
Boba Jankina záhrada

o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada

ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková

V1, CAC, CACIB, BOS
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd2
Třída veteránů - feny (1)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

nedostavila se

MVP – DUO CACIB Brno, Brno 1. 2. 2020

Na výstavu bylo přihlášeno 17 WSS.
Rozhodčí: Carina Östman, SE
Třída dorostu - psi (1)
Hammer Brixi's Pride

o: Free Love Adea – m: Ever Cera Brixi´s Pride

ch: Zuzana Brixí - maj: Petra Kopřivová

VN1
Třída mladých - psi (1)
Ponthos od Jaslůvky

o: Blues Bennet z Vršeckého lesíka – m: Benton Honeymoon Is Over

ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Flachbartová

V1, CAJC, BOJ
Mezitřída - psi (1)
Bruno Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vařeka – maj: Sylva Marková

V1
Třída otevřená - psi (2)
Alvin od Mlýnského vršku

o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek

ch: Karol Plašek – maj: Karolína Janáčová

V2
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V1
Třída pracovní - psi (1)
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Jan Pfauser

V1, CAC, Res. CACIB
Třída šampionů - psi (3)
Okej's Always This Fashion

o: Clussexx Step On It To Don's – m: Benton Fashionably Late

ch: Gunilla Sandstöm – maj: Ivana Blahová

V2, Res. CAC
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

nedostavil se
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC, CACIB, BOS
Třída mladých – feny (2)
Benton California Storm

o: Rumour Has it Benton – m: White House Benton

ch: Marjo Jaakkola + Pija Serguskin – maj: MUDr. Ludovít a Mgr. Jana Janek

V1, CAJC
Nyliram Twist To Minebea

o: Taimere'sTwister Round Nyliram – m: Nyliram Miss Joules

ch: Tom a Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová

V2
Mezitřída – feny (1)
Bexie Freckles Lady Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch + maj: Sabina Pořízková

V1, CAC, Res. CACIB
Třída pracovní - feny (1)
Anny Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková

nedostavila se
Třída šampionů - feny (3)
Boba Jankina záhrada

o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada

ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková

V1, CAC, CACIB, BOB
Korina Arista Han-Ende

o: Aristo Jankina záhrada – m: Jorika Frya Han-Ende

ch + maj: Mgr. Hana Konečná

nedostavila se
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V2
Třída veteránů - feny (1)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

nedostavila se

NVP – Hanácká národní výstava psů, Brno 4. 1. 2020

Na výstavu bylo přihlášeno 7 WSS.
Rozhodčí: Ing. Dana Pospíšilová, CZ
Mezitřída – psi (1)
Bruno Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vařeka – maj: Sylva Marková

V1
Třída otevřená – psi (1)
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V1, CAC
Třída Pracovní - psi (1)
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser

V1, CAC, NV, BOB, BIG3
Třída vítězů - psi (1)
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC
Třída mladých – feny (1)
Fireball Brixi's Pride

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Marilyn Brixi's Pride

ch: Zuzana Brixí – maj: Zuzana Šejvlová

V1
Třída otevřená - feny (1)
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd1
Třída veteránů - feny (1)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, BOV, BOS