Výsledky výstav 2018
Pes roku 2017 – TOP hotel Praha 20. 1. 2018
NV – XIII. Hanácká národní výstava psů, Brno 13. – 14. 1. 2018
Výsledky výstav v roce 2017

Pes roku 2017 - TOP hotel Praha 10. 1. 2018

VIII. skupina
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

1. místo
Gangsta Minebea

o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek

ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková

4. místo

NV – XIII. Hanácká národní výstava psů, Brno 13. – 14. 1. 2018

Na výstavu bylo přihlášeno 19 WSS.


V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG, BOD, BIS Cedrik Idol Bohemia


Rozhodčí: Leoš Jančík, CZ
Třída dorostu – psi (2)
Dag Den Bludov

o: Den od Nežárecké tůně – m: Dona od Rychnova

ch: Jaroslav Hudlík – Hana Kólová

VN2
Samuel Seyles

o: Aron Harry Bludov – m: Kornellie Seyles

ch:Sylvie Sedlářová – maj: Petr Havlík

VN1
Třída mladých – psi (2)
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

V2
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser

V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 1, BOD, BIS
Mezitřída - psi (1)
Blues Bennet z Vršeckého lesíka

o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně

ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček

Vd1
Třída otevřená – psi (3)
Alvin od Mlýnského vršku

o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek

ch: Karol Plašek – maj: Ivan Hoch

V1, CAC
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V2
Perry Seyles

o: Midshipman Ferndel – m: Miharu Seyles

ch: Sylvie Sedlářová – maj: Pavel Procházka

Vd3
Třída vítězů - psi (1)
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC, NV
Třída veteránů - psi (1)
Aris Merylic

o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, BOV
Třída mladých – feny (3)
Boba Jankina záhrada

o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada

ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek

nedostavila se
Catrin Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová

V2
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAJC, BOS
Třída otevřená - feny (2)
Ara od Heřmanického potoka

o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí

ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník

V1
Jorika Frya Han-Ende

o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende

ch + maj: Mgr. Hana Konečná

Vd2
Třída pracovní - feny (1)
Bee Bee Králův Hrádek

o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky

ch + maj: Tereza Tinglová

V1, CAC, NV
Třída vítězů - feny (2)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd1
Zara Jankina záhrada

o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian

ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek

nedostavila se
Třída čestná - feny (1)
Uršula Jankina záhrada

o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden

ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek

nedostavila se