Rozhodčí: Viera Vítková, SK | |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAJC, BOJ |
Třída šampiónů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Jonathan Daltrey, UK | |
Mezitřída - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
Vd1 |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iscar z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch + maj: Mgr. Jiří Lazar |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída vítězů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd2 |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída dorostu - feny (1) | |
Axi od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Ing. Barbora Janečková |
N |
Třída mladých - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
Vd1 |
Mezitřída - feny(1) | |
Geli od Rychnova
o: Mates od Jaslůvky – m: Cita od Rychnova ch: Antonín Komárek – maj: Jiří Šesták |
Vd1 |
Třída otevřená - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
Vd1 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampiónů - feny (1) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
D |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
D |
Rozhodčí: Olga Dolejšová, CZ | |
Mezitřída - psi (1) | |
Classic Copper Don's
o: Bra Vibrationer Bilben's – m: Oh Dear Don's ch: Sandberg Rosiö A. Högström – maj: Ulrike Walker |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - psi (1) | |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, CACIB, BOB, Crufts Qualification |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV, Nejlepší veterán III |
Třída mladých - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAJC, BOJ |
Kira Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Jaroslav Kos |
nedostavila se |
Třída šampionů - feny (2) | |
Dixie od Nežárecké tůně
o: Eis od Radechovky – m: Fatty Jifex ch: Jan Pfauser – maj: Eva Kubíčková |
V1, CAC, CACIB, BOS, Crufts Qualification |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Rozhodčí: Mr. Frank Whyte, UK | |
Třída mladých - psi (2) | |
Cheeky Man Minebea
o: Askam Dolston – m: Phantasia Ferndel ch:Ing. Olga Borošová – maj: Emulia Razgová |
V2 |
Perry Seyles
o: Midshipman Ferndel – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Pavel Procházka |
V1, CAJC |
Třída otevřená - psi (3) | |
Aron Harry Bludov
o: Harry Potter Ivančice – m: Dona od Rychnova ch: Jaroslav Hudlík – maj: Renata Vinklerová |
Vd2 |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Orion od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Dana Pospíšilová – maj: Ladislav Pfefr |
Vd3 |
Třída pracovní - psi (3) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V2, Res. CAC |
Forrest Gump Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Ferndel Phantasia ch: Ing. Olga Borošová – maj: Jakub Hudák |
Vd3 |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC |
Třída vítězů - psi (3) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V3 |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, Vítěz Brna, BOB |
Blazing Star Nyliram
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Moonlight Affair Arkview ch: Tom and Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová |
V2, Res. CAC |
Třída veteránů- psi (2) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Twigle Noor
o: Chateau Climens Av Vetin – m: Benton Quit Talkin ch: Maarit Karhu – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V2 |
Třída čestná - psi (1) | |
Phoenix Eastfarm's
o: Cheddarhill Alfie Asker – m: Eastfarm's Kiss Me Goodbye ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Anděla Matiášová |
V1 |
Třída mladých - feny (5) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
Vd4 |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
Vd |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
V1, CAJC, BOJ |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V3 |
Geli od Rychnova
o: Mates od Jaslůvky – m: Cita od Rychnova ch: Antonín Komárek – maj: Jiří Šesták |
V2 |
Třída otevřená - feny (2) | |
Filly od Rychnova
o: Bondy od Křetínky – m: Cita od Rychnova ch + maj: Antonín Komárek |
V2, Res. CAC |
Hello Boys Minebea
o: Ferndel Midshipman – m: Ferndel Phantasia ch: Ing. Olga Borošová – maj: Michaela Podbielančíková |
V1, CAC |
Třída pracovní - feny (4) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V4 |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V2, Res. CAC |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V3 |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, Vítěz Brna, BOS |
Třída vítězů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Třída čestná - feny (1) | |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkää od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V1 |
Nejlepší pár | |
2. místo - Aris Merylic, Gladys Merylic | |
3. místo - Alvin Králův hrádek, Arina Králův hrádek | |
Chovatelská skupina | |
1. místo - chovatelská skupina Králův hrádek | |
3. místo - chovatelská skupina Merylic | |
BIS veterán | |
1. místo - Aris Merylic | |
BIS čestná třída | |
2. místo - Phoenix Eastfarm's |
Rozhodčí: MVDr.Vladimír Piskay, SK | |
Třída otevřená - psi (2) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1 |
Orion od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Dana Pospíšilová – maj: Ladislav Pfefr |
Vd2 |
Třída vítězů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V2, Res. CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
V1 |
Třída otevřená - feny (1) | |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V1 |
Rozhodčí: Andrey Belkin (RU) | |
Třída otevřená - psi (1) | |
Arnie Artegerd
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Gerda z Hvězdy naděje ch: Mgr. Renáta Rokůsková – maj: Miloslava Brunerová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - psi (1) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG III |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
nedostavil se |
Třída mladých - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
nedostavila se |
Rozhodčí: Tibor Havelka, SK | |
Třída mladých - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
nedostavil se |
Třída otevřená - psi (2) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V2, Res. CAC |
Třída šampionů - psi (3) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Jeremy Jeff Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
nedostavil se |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG III |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída dorostu - feny (1) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixí Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
VN1 |
Třída šampionů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
nedostavila se |
Nora od Jaslůvky
o: Midshipman Ferndel – m: Jaslůvka od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Jiří Krauzovič |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ | |
Třída mladých - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - psi (1) | |
Arnie Artegerd
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Gerda z Hvězdy naděje ch: Mgr. Renáta Rokůsková – maj: Miloslava Brunerová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída pracovní - psi (1) | |
Odys od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Tereza Janková |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída dorostu - feny (1) | |
Abigail od Heřmanického potoka
o: Brixí Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Lukáš Kozelka |
VN1 |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Mr. Dr. Tamás Jakkel, HU | |
Třída mladých - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAJC, Vítěz Kraje Vysočina mladých |
Mezitřída - psi (2) | |
Aron Harry Bludov
o: Harry Potter Ivančice – m: Dona od Rychnova ch: Jaroslav Hudlík – maj: Renata Vinklerová |
V2, Res. CAC |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC, Vítěz Kraje vysočina, BOB, BIS, Super BIS |
Třída otevřená - psi (4) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V2, Res. CAC |
Aristo Jankina záhrada
o: Tomos Coedybrain – m: Cwrtafon Cerian ch: Mgr. Jana Janek + MUDr. Ludovít Janek – maj: Ing. Katarína Olešanská |
V3 |
Ed z Příbrazských blat
o: Hubert od Jaslůvky – m: Deryna z Příbrazských blat ch: Pavel Koudelka – maj: Josef Milota |
neposouzen |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Třída pracovní- psi (2) | |
Gintonic Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Irena Hůlková |
Vd2 |
Jeremy Jeff Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC |
Třída vítězů - psi (3) | |
Blazing Star JW SHCM Nyliram
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Moonlight Affair Arkview ch: Tom and Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová |
V1, CAC |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V3 |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída čestná - psi (1) | |
Harry Potter Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Mgr. Petra Stražovská |
V1 |
Třída štěňat - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
VN2 |
Arlin z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Ing. Jitka Hendrychová |
VN1 |
Třída mladých - feny (2) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V2 |
Marylin Brixi's Pride
o: Harry Potter Ivančice – m: Divine Dita Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAJC, Vítěz Kraje Vysočina mladých, BOJ, BIS Junior |
Třída otevřená - feny (5) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
Vd |
Ashley Jankina záhrada
o: Tomos Coedybrain – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek + MUDr. Ludovít Janek |
V1, CAC |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
V2, Res. CAC |
Lucia Hvězda naděje
o: Ben Hvězda naděje – m: Olivers Tabea Mandy of Stardom ch: Ing. Milan Chroust – maj: Alexandra Vančurová |
V3 |
Otylka od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch + maj: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová |
V4 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Norika Seyles
o: Midshipman Ferndel – m: Jessie Ann Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Marcela Válková |
Vd1 |
Třída vítězů - feny (4) | |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, Vítěz Kraje Vysočina, BOS |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V3 |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V4 |
Třída veteránů - feny (3) | |
Gira Ivančice
o: Bor z Třebouňského vrchu – m: Cira Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Petra a Zdeněk Šilbergerovi |
V2 |
Heda Jifex
o: Amor od Rychnova – m: Gabi Jifex ch: Jindřich Fencl – maj: Petra a Zdeněk Šilbergerovi |
V3 |
Sabrina Jankina záhrada
o: Benton Lookin' for Duck – m: Madiken Jankina záhrada ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V1, BOV |
Třída čestná - feny (4) | |
Hermiona Granger Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Petra a Zdeněk Šilbergerovi |
V1 |
Iris Rainbow Ivančice
o: Hatstone's Single – m: Hermiona Granger Ivančice ch: Zdeněk Šilberger – maj: Petra a Zdeněk Šilbergerovi |
V4 |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkää od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V3 |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: Pelydryns Freja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V2 |
Nejhezčí pár psů | |
1. místo - Irvin Merylic, Gladys Merylic | |
Nejlepší chovatelská skupina | |
1. místo - chovatelská skupina Merylic |
Rozhodčí: Dana Smržová, CZ | |
Mezitřída - psi (1) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Arnie Artegerd
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Gerda z Hvězdy naděje ch: Mgr. Renáta Rokůsková – maj: Miloslava Brunerová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída pracovní - psi (1) | |
Oliver od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Jaroslav Kubinec |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (3) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V2, Res. CAC |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Janek od Jaslůvky
o: Eastfarm's Dynamite Duck – m: Ambra od Douglasek ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Eva Heidefors |
nedostavil se |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAJC, BOJ |
Třída pracovní - feny (1) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC, R. CACIB |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Dana Smržová, CZ | |
Třída štěňat - psi (1) | |
Archie z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Robert Tetour |
VN1 |
Třída mladých - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1 |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1 |
Třída pracovní - psi (1) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (3) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
nedostavila se |
Lexi Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Jana Soukupová |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Lorraine Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
nedostavila se |
Třída otevřená - feny (1) | |
Otylka od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch + maj: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB |
Rozhodčí: MVDr. Jindřiška Bendová, CZ | |
Mezitřída - psi (2) | |
Aron Harry Bludov
o: Harry Potter Ivančice – m: Dona od Rychnova ch: Jaroslav Hudlík – maj: Renata Vinklerová |
V2 |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1 |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat - feny (1) | |
Kira Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Jaroslav Kos |
VN1 |
Třída otevřená - feny (1) | |
Miharu Seyles
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Kornellie Seyles ch + maj: Sylvie Sedlářová |
Vd1 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Kornellie Seyles
o: Gizmo Fan't Detica – m: Claudia od Mráčské tvrze ch + maj: Sylvie Sedlářová |
Vd1 |
Třída vítězů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd2 |
Nora od Jaslůvky
o: Midshipman Ferndel – m: Jaslůvka od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Jiří Krauzovič |
V1, CAC, NV, BOS |
Třída veteránů - feny (1) | |
Claudia od Mráčské tvrze
o: Faravel Seyles – m: Ira z Vojířovské myslivny ch: Miloš Dvořák – maj: Sylvie Sedlářová |
Vd1 |
Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, PL | |
Mezitřída - psi (3) | |
Indy Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Never Ending Story Inma's ch: Zuzana Brixí – maj: Aleš Korvas |
V3 |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - psi (1) | |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
V1, CAJC |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Linda Voláriková, SK | |
Mezitřída - psi (3) | |
Indy Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Never Ending Story Inma's ch: Zuzana Brixí – maj: Aleš Korvas |
Vd3 |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2, Res. CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída pracovní - psi (1) | |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (1) | |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, CAC, CACIB, BOB | Třída mladých - feny (1) |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
Vd1 |
Třída otevřená - feny (1) | |
Hera Brixi's Pride
o: Dragon's Rider Umbra Amabilis Adea – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída pracovní - feny (1) | |
Nina Seyles
o: Midshipman Ferndel – m: Jessie Ann Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Martin Vařeka |
V1 |
Třída šampionů - feny (1) | |
Nora od Jaslůvky
o: Midshipman Ferndel – m: Jaslůvka od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Jiří Krauzovič |
V1, CAC, Res. CACIB |
Rozhodčí: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová, CZ | |
Třída štěňat – psi (1) | |
Benny Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Zuzana + Tomáš Kalousovi |
VN1 |
Mezitřída – psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
nedostavil se |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1 |
Třída otevřená - psi (1) | |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, NV, BOS |
Třída vítězů - psi (1) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V1, CAC |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída štěňat – feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
VN1 |
Třída mladých - feny (1) | |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
nedostavila se |
Mezitřída - feny (1) | |
Ashley Jankina záhrada
o: Tomos Coedybrain – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek + MUDr. Ludovít Janek |
V1 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, NV, BOB |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V3 |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: Pelydryns Freja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V2, Res. CAC |
Třída vítězů - feny (1) | |
Nora od Jaslůvky
o: Midshipman Ferndel – m: Jaslůvka od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Jiří Krauzovič |
V2, Res. CAC |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V1, CAC |
Třída veteránů - feny (1) | |
Sabrina Jankina záhrada
o: Benton Lookin' for Duck – m: Madiken Jankina záhrada ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V1, BOV |
Třída čestná – feny (1) | |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkää od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V1 |
Nejlepší štěně výstavy | |
5. místo – Bee Bee Králův hrádek | |
Nejlepší veterán | |
4. místo – Sabrina Jankina záhrada | |
Přehlídka čestných tříd | |
4. místo – Kelly od Jaslůvky | |
Nejlepší chovatelská skupina | |
5. místo – chovatelská skupina Králův hrádek |