Výsledky výstav 2019
MVP – DUO CACIB Brno, Brno 3. 2. 2019
MVP – DUO CACIB, Brno 2. 2. 2019
MVP – Mezinárodní výstava psů, Nitra 25. 1. 2019
Pes roku 2018, Šampion šampionů 2018 – TOP hotel Praha 19. 1. 2019
NVP – Hanácká národní výstava psů, Brno 12. 1. 2019

MVP – DUO CACIB Brno, Brno 3. 2. 2019

Na výstavu bylo přihlášeno 15 WSS.
Rozhodčí: Anna Bogucka, PL
Třída mladých - psi (2)
Thor Seyles

o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles

ch: Sylvie Sedlářová – maj: JUDr. Bohumil Hotař

V1, CAJC, BOJ, JBIG
Yenik Brixi's Pride

o: Free Love Adea – m: Marilyn Brixi's Pride

ch + maj: Zuzana Brixí

V2
Třída otevřená - psi (2)
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

V1, CAC, Res. CACIB
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V2, Res. CAC
Třída pracovní - psi (2)
Blues Bennet z Vršeckého lesíka

o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně

ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček

V2, Res. CAC
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Jan Pfauser

V1, CAC, CACIB, BOS
Třída šampionů - psi (1)
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC
Třída dorostu – feny (1)
Bexie Freckles Lady Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch + maj: Sabina Pořízková

nedostavila se
Třída mladých – feny (3)
Bonnie Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vareka – maj: Martin Vařeka + Tereza Vařeková

Vd1
Korina Arista Han-Ende

o: Aristo Jankina záhrada – m: Jorika Frya Han-Ende

ch + maj: Mgr. Hana Konečná

nedostavila se
Mezitřída – feny (1)
Darsy Králův hrádek

o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky

ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková

V1, CAC
Třída otevřená – feny (2)
Anny Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková

V1, CAC, CACIB, BOB
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd2
Třída pracovní - feny (1)
Ronja Brixi's Pride

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride

ch + maj: Zuzana Brixí

V1, CAC, Res. CACIB
Třída veteránů - feny (1)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

nedostavila se

MVP – DUO CACIB Brno, Brno 2. 2. 2019

Na výstavu bylo přihlášeno 19 WSS.
Rozhodčí: Andrzej Stepinski, PL
Třída mladých - psi (2)
Teddy Seyles

o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles

ch: Sylvie Sedlářová – maj: Jarmila Škoríková

V1, CAJC, BOJ
Yenik Brixi's Pride

o: Free Love Adea – m: Marilyn Brixi's Pride

ch + maj: Zuzana Brixí

V2
Mezitřída - psi (2)
Clevis Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák

V1, CAC
Samuel Seyles

o: Aron Harry Bludov – m: Kornellie Seyles

ch:Sylvie Sedlářová – maj: Petr Havlík

Vd2
Třída otevřená - psi (2)
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

V1, CAC, Res. CACIB
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

V2
Třída pracovní - psi (2)
Blues Bennet z Vršeckého lesíka

o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně

ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček

V2
Cedrik Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Jan Pfauser

V1, CAC, CACIB, BOB
Třída šampionů - psi (1)
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC
Třída mladých – feny (3)
Bonnie Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vareka – maj: Martin Vařeka + Tereza Vařeková

V1, CAJC
Korina Arista Han-Ende

o: Aristo Jankina záhrada – m: Jorika Frya Han-Ende

ch + maj: Mgr. Hana Konečná

nedostavila se
Theisy Seyles

o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles

ch + maj: Sylvie Sedlářová

V2
Mezitřída – feny (1)
Darsy Králův hrádek

o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky

ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková

V1, CAC
Třída otevřená – feny (2)
Anny Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková

V1, CAC, Res. CACIB
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd2
Třída pracovní - feny (2)
Jane Elanor Ivančice

o: Twigle Noor – m: Heda Jifex

ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych

V2, Res. CAC
Ronja Brixi's Pride

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride

ch + maj: Zuzana Brixí

V1, CAC
Třída šampionů - feny (1)
Akira z Jirčanských alejí

o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice

ch + maj: Ing. Pavel Hendrych

V1, CAC, CACIB, BOS
Třída veteránů - feny (1)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

nedostavila se

MVP – Mezinárodní výstava psů, Nitra 25. 1. 2019

Na výstavu byl přihlášen 1 WSS.


V1, CAC, CACIB, BOB Blues Bennet z Vršeckého lesíka



Rozhodčí: György Tesics, HU
Třída Pracovní - psi (1)
Blues Bennet z Vršeckého lesíka

o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně

ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček

V1, CAC, CACIB, BOB

Šampion šampionů 2018 - TOP hotel Praha 19. 1. 2019

VIII. skupina
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

3. místo

Pes roku 2018 - TOP hotel Praha 19. 1. 2019

VIII. skupina
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

1. místo
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

4. místo

NVP – Hanácká národní výstava psů, Brno 12. 1. 2019

Na výstavu bylo přihlášeno 15 WSS.
Rozhodčí: Ludmila Fintorová, SK
Mezitřída – psi (1)
Samuel Seyles

o: Aron Harry Bludov – m: Kornellie Seyles

ch:Sylvie Sedlářová – maj: Petr Havlík

V1
Třída otevřená – psi (2)
Caspy Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Idol Bohemia

ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová

V1, CAC
Iskar Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová

odstoupil
Třída Pracovní - psi (1)
Blues Bennet z Vršeckého lesíka

o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně

ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček

V1, CAC
Třída vítězů - psi (1)
Irwin Merylic

o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1, CAC, NV, BOS
Třída štěňat – feny (1)
Bexie Freckles Lady Panibas

o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles

ch + maj: Sabina Pořízková

VN1
Třída mladých – feny (2)
Bonnie Ninos Moravia

o: Jeremy Jeff Ivančice – m: Nina Seyles

ch: Martin Vareka – maj: Martin Vařeka + Tereza Vařeková

Vd2
Terri Seyles

o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles

ch: Sylvie Sedlářová – maj: Ivo Burián

Vd1
Třída otevřená - feny (1)
Larry Merylic

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

V1
Třída pracovní - feny (3)
Boba Jankina záhrada

o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada

ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek

V2, Res. CAC
Catrin Idol Bohemia

o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia

ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová

V1, CAC, NV, BOB
Jorika Frya Han-Ende

o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende

ch + maj: Mgr. Hana Konečná

nedostavila se
Třída čestná - feny (2)
Gladys Merylic

o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm

ch + maj: Mgr. Marie Uhrová

Vd2
Zara Jankina záhrada

o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian

ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek

V1
Třída veteránů - feny (1)
Uršula Jankina záhrada

o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden

ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek

V1, BOV
Výsledky výstav v roce 2018