Rozhodčí: Tripoli Salvatore | |
Třída vítězů - psi (8) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V4 |
Třída pracovní - psi (2) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, VDH-CAC |
Jeremy Jeff Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ladislav Maršálek |
V2, Res. VDH-CAC |
Třída otevřená - psi (7) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V |
Třída pracovní - feny (3) | |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V3 |
Mezitřída - feny (3) | |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V1, VDH-CAC |
Rozhodčí: Carina Ostman, SWE | |
Třída mladých - psi (1) | |
Precious And Loyal Picture It
o: Forever Texas Church Knights – m: Vauriennes Picture Perfect ch: Karolien Kemerlinckx – maj: Halina Rosot |
nedostavil se |
Mezitřída - psi (1) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Ir od Ferianci
o: Astor Minebea – m: Dona od Ferianci ch: Ivan Konečník – maj: Jaroslav Stuchlík |
Vd1 |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat - feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
VN1 |
Třída mladých - feny (2) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Eliška Fleková |
V1, CAJC, BOJ |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Třída šampiónů - feny (4) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V4 |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V3 |
Rozhodčí: MUDr. Eva Felszéghyová, SK | |
Mezitřída - psi (2) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V1, CAC |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V2 |
Třída otevřená - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG V |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat - feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
VN1 |
Třída mladých - feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Mezitřída - feny(1) | |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V1 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (4) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V4 |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V3 |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Rozhodčí: Mrs. Christina Daniels, SWE | |
Třída štěňat - psi (1) | |
Samuel Seyles
o: Aron Harry Bludov – m: Kornellie Seyles ch:Sylvie Sedlářová – maj: Petr Havlík |
VN1 |
Třída mladých - psi (1) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V |
Mezitřída - psi (1) | |
Alvin od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Ivan Hoch |
Vd1 |
Třída otevřená - psi (3) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V |
Perry Seyles
o: Midshipman Ferndel – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Pavel Procházka |
V |
Třída pracovní - psi (2) | |
Alvin Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Jan Pác + Tereza Tinglová |
V2, Res. CAC |
Gintonic Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Irena Hůlková |
V1, CAC |
Třída vítězů - psi (4) | |
Fellow Aspero Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Ferndel Phantasia ch: Ing. Olga Borošová – maj: Lucie Nohýnková |
nedostavil se |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V3 |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, Vítěz Brna |
Blazing Star Nyliram
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Moonlight Affair Arkview ch: Tom and Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová |
V2, Res. CAC |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída čestná - psi (1) | |
Brixi Avoir du Nez
o: Astor Minebea – m: Jitřenka od Jaslůvky ch: Miroslava Mifková – maj: Lucie Jirovská |
nedostavil se |
Třída štěňat - feny (1) | |
I'm Daddy's Star Minebea
o: Blazing Star Nyliram – m: Ferndel Phantasia ch + maj: Ing. Olga Borošová |
VN1 |
Třída mladých - feny (6) | |
Amy Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Rudolf Pavlík |
V2 |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Eliška Fleková |
V1, CAJC, Vítěz Brna Mladých, BOJ |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek | V3 |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V4 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd |
Rayen Seyles
o: Ferndel Midshipman – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Daniela Kusá |
nedostavila se |
Mezitřída - feny (3) | |
Abigail od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Lukáš Kozelka |
Vd2 |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Třída otevřená - feny (4) | |
Amuesha Vives Bohemia
o: Twigle Noor – m: Beruška Avoir du Nez ch: Viktor Veselý – maj: Filip Novák |
Vd4 |
Aymará Vives Bohemia
o: Twigle Noor – m: Beruška Avoir du Nez ch: Viktor Veselý – maj: Věra Krumpholcová |
V1, CAC, Vítěz Brna |
Irma od Ferianci
o: Astor Minebea – m: Dona od Ferianci ch: Ivan Konečník – maj: Jaroslav Erben |
Vd2 |
Mauricia Seyles
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Kormellie Seyles Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Sabina Pořízková |
Vd3 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC |
Třída vítězů - feny (5) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V4 |
Hera Brixi's Pride
o: Dragon's Rider Umbra Amabilis Adea – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V2, Res. CAC |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V1, CAC |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V3 |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V |
Třída veteránů - feny (2) | |
Kornellie Seyles
o: Gizmo Fan't Detica – m: Claudia od Mráčské tvrze ch + maj: Sylvie Sedlářová |
V2 |
Sabrina Jankina záhrada
o: Benton Lookin' for Duck – m: Madiken Jankina záhrada ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V1, BOV, BOB |
Rozhodčí: Olga Dolejšová, CZ | |
Třída mladých - psi (1) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAJC, BOJ, BOB |
Mezitřída – psi (1) | |
Alvy z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Tomáš Brunclík |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC, NV |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (3) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Eliška Fleková |
V1, CAJC |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V3 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Třída vítězů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOS |
Rozhodčí: Božena Ovesná, CZ | |
Třída mladých - psi (2) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V2 |
Precious And Loyal Picture It
o: Forever Texas Church Knights – m: Vauriennes Picture Perfect ch: Karolien Kemerlinckx – maj: Halina Rosot |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2 |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - psi (1) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Petra Vedralová |
nedostavil se |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (2) | |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V2 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAJC |
Mezitřída - feny (2) | |
Abigail od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Lukáš Kozelka |
V2 |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída otevřená - feny (1) | |
Laura Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Marek Vykus |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (3) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
nedostavila se |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2, Res. CAC |
Rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ | |
Třída mladých - psi (1) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída vítězů - psi (1) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (2) | |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V1 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Třída otevřená - feny (1) | |
Aymará Vives Bohemia
o: Twigle Noor – m: Beruška Avoir du Nez ch: Viktor Veselý – maj: Věra Krumpholcová |
V1, CAC, NV, BOS |
Třída vítězů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
nedostavila se |
Rozhodčí: Dana Smržová, CZ | |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOB, BIG 2 |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (2) | |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V2 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAJC, BOJ |
Třída pracovní - feny (1) | |
Lexi Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Jana Soukupová |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOS |
Rozhodčí: Tibor Havelka, SK | |
Třída mladých - psi (1) | |
Precious And Loyal Picture It
o: Forever Texas Church Knights – m: Vauriennes Picture Perfect ch: Karolien Kemerlinckx – maj: Halina Rosot |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
Vd1 |
Třída šampionů - psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd1 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixí Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
V1 |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Rozhodčí: Mrs. Elaine Thomas, UK | |
Třída mladých – psi (4) | |
Alvin Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Martina Výborná |
Vd3 |
Alvy z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Tomáš Brunclík |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Benji Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Gabo Teleky + Bc. Viera Janeková |
nedostavil se |
Easy Victory Adea
o: Hammalgardens Top Collection – m: Shadow of Your Smile Eastfarm's ch:Renata Pietruszewska – maj: Jagoda Samsel |
Vd2 |
Mezitřída – psi (2) | |
Lindir Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Dominik Peterka |
Vd2 |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
Vd1 |
Třída otevřená - psi (3) | |
Aron od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Jahn |
D |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
D |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
nedostavil se |
Třída pracovní - psi (1) | |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
Vd1 |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1 |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
D |
Třída čestná - psi (1) | |
Phoenix Eastfarm's
o: Cheddarhill Alfie Asker – m: Eastfarm's Kiss Me Goodbye ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Anděla Matiášová |
D |
Třída veteránů - feny (1) | |
Sabrina Jankina záhrada
o: Benton Lookin' for Duck – m: Madiken Jankina záhrada ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V1, BOV |
Třída mladých – feny (5) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Eliška Fleková |
V2 |
Arlin z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Ing. Jitka Hendrychová |
D |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková |
D |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
D |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAJC |
Mezitřída - feny (4) | |
Abigail od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
D |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
neposouzena |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1 |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
Vd2 |
Třída otevřená - feny (3) | |
Marilyn Brixi's Pride
o: Harry Potter Ivančice – m: Divine Dita Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
Vd1 |
Miharu Seyles
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Kornellie Seyles ch + maj: Sylvie Sedlářová |
D |
Oliva od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Jan Krčma |
nedostavila se |
Třída pracovní - feny (3) | |
Geli od Rychnova
o: Mates od Jaslůvky – m: Cita od Rychnova ch: Antonín Komárek – maj: Jiří Šesták |
D |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
D |
Lexi Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Jana Soukupová |
Vd1 |
Třída vítězů - feny (2) | |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, VSV, BOB |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
Vd2 |
Rozhodčí: Mr. Michael Kristensen, DK | |
Třída mladých – psi (4) | |
Alvy z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Tomáš Brunclík |
V2 |
Benji Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Gabo Teleky + Bc. Viera Janeková |
Vd3 |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
Vd4 |
Easy Victory Adea
o: Hammalgardens Top Collection – m: Shadow of Your Smile Eastfarm's ch:Renata Pietruszewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, CAJC, KVM, BOJ |
Mezitřída – psi (2) | |
Lindir Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Dominik Peterka |
D |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (3) | |
Aron od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Jahn |
V3 |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2 |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (3) | |
Flax z Hlubockého podzámčí
o: Denny Evženovo údolí – m: Bona z Hlubockého podzámčí ch: Ing. Petr Ferdan – maj: Ing. Josef Prokeš |
V2, Res. CAC |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, CAC, KV, BOB |
Oliver od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Jaroslav Kubinec |
V3 |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V2, Res. CAC |
Třída čestná - psi (1) | |
Phoenix Eastfarm's
o: Cheddarhill Alfie Asker – m: Eastfarm's Kiss Me Goodbye ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Anděla Matiášová |
V1 |
Třída veteránů - feny (1) | |
Sabrina Jankina záhrada
o: Benton Lookin' for Duck – m: Madiken Jankina záhrada ch + maj: Mgr. Jana a MUDr. Ludovít Janekovi |
V1, BOV, BOS |
Třída mladých – feny (3) | |
Arlin z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Ing. Jitka Hendrychová |
V3 |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková |
V1, CAJC, KVM |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V2 |
Mezitřída - feny (4) | |
Abigail od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
V3 |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
V4 |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2 |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
V1 |
Třída otevřená - feny (3) | |
Fany z Hlubockého podzámčí
o: Denny Evženovo údolí – m: Bona z Hlubockého podzámčí ch + maj: Ing. Petr Ferdan |
Vd2 |
Marilyn Brixi's Pride
o: Harry Potter Ivančice – m: Divine Dita Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Oliva od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Jan Krčma |
nedostavila se |
Třída pracovní - feny (1) | |
Lexi Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Jana Soukupová |
V1, CAC |
Třída vítězů - feny (2) | |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, KV |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V2, Res. CAC |
Rozhodčí: Linda Voláriková, SK | |
Třída mladých - psi (1) | |
Argo od mlýnského Vršku
o: Fellow Asoero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V1, CAJC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (3) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4 |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V3 |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny 2) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Mezitřída – feny (1) | |
Irma od Ferianci
o: Astor Minebea – m: Dona od Ferianci ch: Ivan Konečník – maj: Jaroslav Erben |
V1, CAC, CACIB |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - feny (2) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V2, Res. CAC |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Nejlepší pár | |
3. místo - Aris Merylic, Gladys Merylic |
Rozhodčí: Bettina Smith-Horn/Schwarr, D | |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, Anw. DCH VDH, CAC, BOB |
Třída otevřená - psi (1) | |
Classic Copper Don's
o: Bra Vibrationer Bilben's – m: Oh Dear Don's ch: Sandberg Rosiö A. Högström – maj: Ulrike Walker |
V1, Anw. DCH VDH |
Rozhodčí: Pavel Šulcek, CZ | |
Třída mladých – psi (1) | |
Bastion z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: Josef Jelínek |
Vd1 |
Mezitřída – psi (2) | |
Lindir Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Dominik Peterka |
V2, Res. CAC |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída dorostu – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
VN1 |
Třída mladých – feny (3) | |
Arlin z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Ing. Jitka Hendrychová |
nedostavila se |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
Vd2 |
Oxana Brixi's Pride
o: Eastfarm's Phoenix – m: Destny Brixi's Pride ch: + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Mezitřída – feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída otevřená - feny (1) | |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
Vd1 |
Třída pracovní - feny (2) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
Vd1 |
Lexi Brixi's Pride
o: Twigle Noor – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Jana Soukupová |
Vd2 |
Třída šampionů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2, Res. CAC |
Rozhodčí: Zdenka Jílková, CZ | |
Mezitřída - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída otevřená - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Odys od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Vodáková Pospíšilová – maj: Tereza Janková |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (2) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V2, Res. CAC |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída dorostu – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
VN1 |
Třída mladých – feny (1) | |
Arlin z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Ing. Jitka Hendrychová |
nedostavila se |
Mezitřída – feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (4) | |
Arina Králův Hrádek
o: Denny Evženovo údolí – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V3 |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
nedostavila se |
Isabelle z Ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Karol Plašek |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2, Res. CAC |
Rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ | |
Třída dorostu - psi (1) | |
Alvin Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Martina Výborná + Martin Kantor |
VN1 |
Třída otevřená - psi (2) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V2 |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1 |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
VN1 |
Třída mladých - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - feny (1) | |
Marilyn Brixi's Pride
o: Harry Potter Ivančice – m: Divine Dita Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampionů - feny (1) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Rozhodčí: Ing. František Korda | |
Třída otevřená - psi (3) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Isaak z ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Ing. Marcela Kusáková |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V3 |
Třída pracovní - psi (1) | |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V2, Res. CAC |
Through The Fire Eastfarm's
o: Westaway Right On For Don's – m: Eastfarm's One In A Million ch: Malin Carlsson – maj: Ing. Bohuslav Zemánek |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
VN1 |
Třída mladých - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAJC, BOJ |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
nedostavila se |
Třída otevřená - feny (1) | |
Marilyn Brixi's Pride
o: Harry Potter Ivančice – m: Divine Dita Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampionů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2, Res. CAC, |
Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ | |
Třída otevřená – psi (3) | |
Isaak z ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Ing. Marcela Kusáková |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
Vd3 |
Orion od Jaslůvky
o: Fellow Aspero Minebea – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Dana Pospíšilová – maj: Ladislav Pfefr |
V2 |
Třída pracovní - psi (1) | |
Jamie Merylic
o: Harry Potter Ivančice – m: Akina Bauerova zahrada ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Pavel Vedral |
V1, CAC |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída štěňat – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
VN1 |
Třída dorostu - feny (1) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Eliška Fleková |
VN1 |
Třída mladých - feny (3) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
Vd2 |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
V1, CAJC, BOJ |
Třída pracovní - feny (3) | |
Engie z Hlubockého podzámčí
o: Ben Evženovo údolí – m: Bona z hlubockého podzámčí ch: Petr Ferdan – maj: Luděk Cienciala |
Vd3 |
Geli od Rychnova
o: Mates od Jaslůvky – m: Cita od Rychnova ch: Antonín Komárek – maj: Jiří Šesták |
V1 |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
Vd2 |
Třída vítězů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, NV, BOS |