Rozhodčí: Camacho Villalta Miriam, E | |
Třída mladých - psi (3) | |
Teddy Seyles
o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Jarmila Škoríková |
V3 |
Thor Seyles
o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: JUDr. Bohumil Hotař |
V1, CAJC, BOJ |
Yenik Brixi's Pride
o: Free Love Adea – m: Marilyn Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V2 |
Mezitřída - psi (1) | |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (2) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2, Res. CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG V |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Třída veteránů - psi (2) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Brixi Avoir du Nezk
o: Astor Minebea – m: Jitřenka od Jaslůvky ch: Miroslava Mifková – maj: Lucie Jirovská |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Theisy Seyles
o: Khandor Our Loyal Welsh – m: Miharu Seyles ch + maj: Sylvie Sedlářová |
V1, CAJC |
Mezitřída - feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAC |
Třída otevřená - feny (2) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Spes Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Michaela Minaříková |
V1, CAC |
Třída pracovní - feny (1) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampionů - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd2 |
Rozhodčí: Sussana Höger, A | |
Třída mladých – psi (1) | |
Wotson Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Destny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Andrea Ryšková |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – psi (2) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
v1, CAC, CACIB, BOB |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V2, Res. CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (2) | |
ELFIN
o: Empino D'Ann Cambris – m: Verysweetblue Del Re Di Danari ch: Barbara Cavagna – maj: Davide Mori |
V2, Res. CAC |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída mladých – feny (2) | |
Wella Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Destny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Eva Řehouřková |
V1, CAJC |
Xifeng Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Lenka Soldánová |
V2 |
Mezitřída – feny (2) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
Vd2 |
Spes Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Michaela Minaříková |
V1, CAC |
Třída otevřená – feny (2) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd1 |
Sára Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Dita Skružná |
Vd2 |
Třída pracovní - feny (2) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Třída šampionů - feny (4) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V2, Res. CAC |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
Vd3 |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd4 |
Třída veteránů - feny (1) | |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V1, BOV |
Nejlepší chovatelská skupina | |
II. místo - CHS Idol Bohemia (MUDr. Ilona Doležalová) | |
Nejlepší pár psů | |
III. místo - Irwin Merylic, Larry Merylic |
Rozhodčí: Mrs. Mariia Gvozdieva, UA | |
Třída mladých – psi (1) | |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V1, CAJC, Vítěz Hané mladých, BOJ |
Mezitřída – psi (1) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
V1, CAC |
Třída otevřená – psi (3) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V3 |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC, Vítěz Hané |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2, Res. CAC |
Třída pracovní - psi (3) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1 |
Easy Victory Adea
o: Hammalgardens Top Collection – m: Shadow of Your Smile Eastfarm's ch:Renata Pietruszewska – maj: Jagoda Samsel |
Vd2 |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
diskvalifikován |
Třída vítězů - psi (4) | |
Aristo Jankina záhrada
o: Coedybrain Tomos – m: Cwrtafon Cerian ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Ing. Katarína Olešanská |
V4 |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V3 |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC |
Třída veteránů- psi (3) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, BOV, BOB |
Blazing Star Nyliram
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Moonlight Affair Arkview ch: Tom and Jane Graham – maj: Ing. Olga Borošová |
nedostavil se |
Třída dorostu – feny (1) | |
Bria od Heřmanického potoka
o: Fellow Aspero Minebea – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
VN1 |
Třída mladých – feny (2) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, Vítěz Hané mladých |
Olivia Rainbow Ivančice
o: Baby Rock Adea – m: Iris Rainbow Ivančice ch: Zdeněk Šilberger - maj: Vladimír Brož |
V2 |
Mezitřída – feny (2) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
nedostavila se |
Ronja Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Třída otevřená - feny (3) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
V1, CAC, Vítěz Hané, BOS |
Cecilka Králův hrádek
o: Hubert od Jaslůvky – m: Arina Králův hrádeky ch: Tereza Tinglová – maj: Naděžda Floriánová |
nedostavila se |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Třída pracovní - feny (1) | |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková |
V1, CAC |
Třída vítězů - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Třída veteránů - feny (1) | |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: Pelydryns Freja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V1 |
Třída čestná - feny (1) | |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V1 |
Rozhodčí: Mr. Jens Karlsson, SE | |
Třída mladých – psi (1) | |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V1, CAJC, KV mladých |
Mezitřída – psi (1) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
V1 |
Třída otevřená – psi (3) | |
Atos Ninos Moravia
o: Gangsta Minebea – m: Nina Seyles ch: Tereza Vařeková – maj: Andrii Kozlov + Anna Kočetková |
Vd3 |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC, KV, BOB |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
Vd2 |
Třída pracovní - psi (4) | |
Alvy z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch: Ing. Pavel Hendrych – maj: Tomáš Brunclík |
V2, Res. CAC |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V3 |
Easy Victory Adea
o: Hammalgardens Top Collection – m: Shadow of Your Smile Eastfarm's ch:Renata Pietruszewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, CAC |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
V4 |
Třída vítězů - psi (4) | |
Aristo Jankina záhrada
o: Coedybrain Tomos – m: Cwrtafon Cerian ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Ing. Katarína Olešanská |
V3 |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V2 |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
Vd4 |
Třída veteránů- psi (2) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Mariusz S. Umbra Amabilis
o: Hammalgardens Top Collection – m: Pelydryns Izadora Born in Sweden ch: Dorota Janczewska – maj: Jagoda Samsel |
V1, BOV |
Třída dorostu – feny (1) | |
Bria od Heřmanického potoka
o: Fellow Aspero Minebea – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
VN1 |
Třída mladých – feny (4) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V3 |
Lara z Šerky
o: Jamie Merylic – m: Eastfarm's Never on a Sunday ch + maj: MVDr. Jiří Durmon |
V1, CAJC, BOJ |
Olivia Rainbow Ivančice
o: Baby Rock Adea – m: Iris Rainbow Ivančice ch: Zdeněk Šilberger - maj: Vladimír Brož |
V2 |
Ormonde Rainbow Ivančice
o: Baby Rock Adea – m: Iris Rainbow Ivančice ch: Zdeněk Šilberger - maj: Petra a Zděněk Šilbergerovi |
V4 |
Mezitřída – feny (2) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
nedostavila se |
Ronja Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, KV, BOS |
Třída otevřená - feny (3) | |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek – maj: Bc. Viera Janeková |
V2, Res. CAC |
Cecilka Králův hrádek
o: Hubert od Jaslůvky – m: Arina Králův hrádeky ch: Tereza Tinglová – maj: Naděžda Floriánová |
V3 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Třída pracovní - feny (2) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Amy od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Martina Váňová |
V2, Res. CAC |
Třída vítězů - feny (2) | |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V2 |
Třída veteránů - feny (2) | |
Hermiona Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Petra a Zděněk Šilbergerovi |
V1, BOV |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: Pelydryns Freja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V2 |
Rozhodčí: Lenka Němcová, CZ | |
Třída mladých – psi (1) | |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V1, CAJC, BOJ, JBIG II |
Mezitřída – psi (1) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
V1 |
Třída otevřená – psi (1) | |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída veteránů- psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých – feny (1) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAJC, BOS |
Mezitřída - feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV |
Třída pracovní - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Třída šampionů - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1 |
Rozhodčí: Attila Czegledi, HU | |
Třída mladých – feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ, BOB |
Třída šampionů - feny (1) | |
Jennylynn King Hunter
o: Wild Fellow's Woodpecker – m: Amser Helwyr ch: Baiba Rulle – maj: Lukasz Maciejewski |
V1 |
Rozhodčí: Otakar Vondrouš, CZ | |
Mezitřída – psi (1) | |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (2) | |
Okej's Always This Fashion
o: Clussexx Step On It To Dons – m: Benton Fashionably Late ch: Gunilla Sandstrom – maj: Ivana Blaho |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých – feny (2) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ |
Lara z Šerky
o: Jamie Merylic – m: Eastfarm's Never on a Sunday ch + maj: MVDr. Jiří Durmon |
V2 |
Mezitřída – feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída otevřená - feny (1) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Rozhodčí: José Homem De Mello, PT | |
Třída šampionů - psi (1) | |
Okej's Always This Fashion
o: Clussexx Step On It To Dons – m: Benton Fashionably Late ch: Gunilla Sandstrom – maj: Ivana Blaho |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída mladých – feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ |
Třída otevřená - feny (1) | |
Amy Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Rudolf Pavlík |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída pracovní - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, Res. CACIB |
Rozhodčí: Gyorgy Tesics, HU | |
Třída šampionů - psi (1) | |
Okej's Always This Fashion
o: Clussexx Step On It To Dons – m: Benton Fashionably Late ch: Gunilla Sandstrom – maj: Ivana Blaho |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída mladých – feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – feny (1) | |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek | V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampionů - feny (1) | |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
VD1 |
Třída čestná - feny (1) | |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
nedostavila se |
Rozhodčí: Riccardo Di Carlo, IT | |
Třída šampionů - psi (1) | |
Okej's Always This Fashion
o: Clussexx Step On It To Dons – m: Benton Fashionably Late ch: Gunilla Sandstrom – maj: Ivana Blaho |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída mladých – feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
Rozhodčí: Petr Řehánek, CZ | |
Třída otevřená - psi (1) | |
Argo od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Vlastimil Križan |
V1, CAC |
Třída pracovní - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých – feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – feny (2) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Spes Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Michaela Minaříková |
V2, Res. CAC |
Třída otevřená - feny (1) | |
Ronja Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída pracovní - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
nedostavila se |
Rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ | |
Třída mladých – psi (1) | |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAJC |
Mezitřída - psi (1) | |
Atos Ninos Moravia
o: Gangsta Minebea – m: Nina Seyles ch: Tereza Vařeková – maj: Andrii Kozlov |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (2) | |
Ir od Ferianci
o: Astor Minebea – m: Dona od Ferianci ch: Ivan Konečník – maj: Jaroslav Stuchlík |
Vd1 |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída mladých – feny (3) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG IV |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V2 |
Odeta z Hvězdy Naděje
o: – m: ch: Ing. Milan Chroust – maj: Eva Lánská |
nedostavila se |
Mezitřída – feny (3) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
V1, CAC, Res. CACIB |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Spes Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Michaela Minaříková |
Vd3 |
Třída otevřená - feny (2) | |
Aymará Vives Bohemia
o: Twigle Noor – m: Beruška Avoir du Nez ch: Viktor Veselý – maj: Věra Krumpholcová |
V2, Res. CAC |
Ronja Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC |
Třída pracovní - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (1) | |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC, CACIB |
Třída veteránů - feny (1) | |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V1, BOV |
Rozhodčí: Petr Studeník, CZ | |
Třída dorostu – psi (1) | |
Wotson Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Destny Brixi's Pride ch: Zuzana Brixí – maj: Andrea Ryšková |
VN1 |
Třída mladých – psi (4) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
nedostavil se |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 1 |
Clevis Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Vladimír Dvořák |
V2 |
Dar Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Tomáš Kalafut |
nedostavil se |
Třída otevřená - psi (2) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
nedostavil se |
Třída pracovní - psi (1) | |
Lucky Leicester Ivančice
o: Hammalgardens Top Collection – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger - maj: Ladislav Maršálek |
V1, CAC, CACIB |
Třída šampionů - psi (2) | |
Cherokee Brixi's Pride
o: Midshipman Ferndel – m: Queen of Hearts Inma's ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, Res. CACIB |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2 |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1 |
Třída mladých – feny (3) | |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V1, CAJC |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
Vd3 |
Ormonde Rainbow Ivančice
o: Baby Rock Adea – m: Iris Rainbow Ivančice ch: Zdeněk Šilberger - maj: Petra a Zděněk Šilbergerovi |
V2 |
Mezitřída – feny (3) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
nedostavila se |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Sára Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Inma's Never Ending Story ch: Zuzana Brixí – maj: Dita Skružná |
V2, Res. CAC |
Třída otevřená - feny (4) | |
Amuesha Vives Bohemia
o: Twigle Noor – m: Beruška Avoir du Nez ch: Viktor Veselý – maj: Filip Novák |
V2, Res. CAC |
Brita z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: + maj: Mgr. Eva Kubíčková |
V3 |
Cecilka Králův hrádek
o: Hubert od Jaslůvky – m: Arina Králův Hrádek ch: Tereza Tinglová – maj: Naděžda Floriánová |
Vd4 |
Ronja Brixi's Pride
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Corny Brixi's Pride ch + maj: Zuzana Brixí |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída pracovní - feny (1) | |
Akira z Jirčanských alejí
o: Fellow Aspero Minebea – m: Jane Elanor Ivančice ch + maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1, CAC |
Třída šampionů - feny (2) | |
Bereta Idol Bohemia
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Sherryl Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
nedostavila se |
Jane Elanor Ivančice
o: Twigle Noor – m: Heda Jifex ch: Zdeněk Šilberger – maj: Ing. Pavel Hendrych |
V1 |
Třída veteránů - feny (1) | |
Kelly od Jaslůvky
o: Twigle Noor – m: Hyvinkaa od Jaslůvky ch: Ing. Dana Pospíšilová – maj: Tereza Tinglová |
V1, BOV |
Rozhodčí: Dana Smržová, CZ | Mezitřída - psi (1) |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAC |
Třída otevřená - psi (3) | |
Alvin od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Ivan Hoch |
V2, Res. CAC |
Isaak z ohrádek
o: Janek od Jaslůvky – m: Daisy Merylic ch: Mgr. Jiří Lazar – maj: Ing. Marcela Kusáková |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
nedostavil se |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Darsy Králův hrádek
o: Gangsta Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch: Tereza Tinglová – maj: Šárka Zálešáková |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – feny (2) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
V1, CAC, NV |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Třída pracovní - feny (1) | |
Ada od Heřmanického potoka
o: Brixí Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch + maj: Luděk Cienciala |
V1 |
Rozhodčí: Hana Ahrens, A | Mezitřída - psi (1) |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých - feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – feny (2) | |
Anny Panibas
o: Ferndel Midshipman – m: Mauricia Seyles ch: Sabina Pořízková – maj: Zdeněk Flek + Eliška Fleková |
V2, Res. CAC |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek | V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V2, Res. CAC |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída čestná - feny (1) | |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
nedostavila se |
Rozhodčí: Róbert Kanás, SK | Mezitřída - psi (1) |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
V1, CAC, CACIB, BOS |
Třída otevřená - psi (1) | |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd1 |
Třída mladých - feny (1) | |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAJC, BOJ |
Mezitřída – feny (1) | |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek | V1, CAC, Res. CACIB |
Třída šampionů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd2 |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
V1, CAC, CACIB, BOB |
Třída čestná - feny (1) | |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
nedostavila se |
VIII. skupina | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
1. místo |
Gangsta Minebea
o: Pennylock Rhys Over Nyliram – m: Brita od Jezárek ch: Ing. Olga Borošová – maj: Šárka Zálešáková |
4. místo |
Rozhodčí: Leoš Jančík, CZ | |
Třída dorostu – psi (2) | |
Dag Den Bludov
o: Den od Nežárecké tůně – m: Dona od Rychnova ch: Jaroslav Hudlík – Hana Kólová |
VN2 |
Samuel Seyles
o: Aron Harry Bludov – m: Kornellie Seyles ch:Sylvie Sedlářová – maj: Petr Havlík |
VN1 |
Třída mladých – psi (2) | |
Caspy Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj: Martina Mácová |
V2 |
Cedrik Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch: MUDr. Ilona Doležalová – maj:Jan Pfauser |
V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 1, BOD, BIS |
Mezitřída - psi (1) | |
Blues Bennet z Vršeckého lesíka
o: Bondy od Křetínky – m: Dixie od Nežárecké tůně ch: Mgr. Eva Kubíčková – maj: František Kubíček |
Vd1 |
Třída otevřená – psi (3) | |
Alvin od Mlýnského vršku
o: Fellow Aspero Minebea – m: Isabelle z Ohrádek ch: Karol Plašek – maj: Ivan Hoch |
V1, CAC |
Iskar Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch: Mgr. Marie Uhrová – maj: Eva Horová |
V2 |
Perry Seyles
o: Midshipman Ferndel – m: Miharu Seyles ch: Sylvie Sedlářová – maj: Pavel Procházka |
Vd3 |
Třída vítězů - psi (1) | |
Irwin Merylic
o: Dragon Rider Umbra Amabilis Adea – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAC, NV |
Třída veteránů - psi (1) | |
Aris Merylic
o: Cil z Čenské – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, BOV |
Třída mladých – feny (3) | |
Boba Jankina záhrada
o: Phoenix Eastfarm's – m: Zara Jankina záhrada ch + maj: MUDr. Ľudovít + Mgr. Jana Janek | nedostavila se |
Catrin Idol Bohemia
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Bereta Idol Bohemia ch + maj: MUDr. Ilona Doležalová |
V2 |
Larry Merylic
o: Cherokee Brixi's Pride – m: Gladys Merylic ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
V1, CAJC, BOS |
Třída otevřená - feny (2) | |
Ara od Heřmanického potoka
o: Brixi Avoir du Nez – m: Engie z Hlubockého podzámčí ch: Luděk Cienciala – maj: Pavel Kameník |
V1 |
Jorika Frya Han-Ende
o: Fryar Han-Ende – m: Cilla Han-Ende ch + maj: Mgr. Hana Konečná |
Vd2 |
Třída pracovní - feny (1) | |
Bee Bee Králův Hrádek
o: Fellow Aspero Minebea – m: Kelly od Jaslůvky ch + maj: Tereza Tinglová |
V1, CAC, NV |
Třída vítězů - feny (2) | |
Gladys Merylic
o: Hammalgardens Top Collection – m: Benton Minnesota Storm ch + maj: Mgr. Marie Uhrová |
Vd1 |
Zara Jankina záhrada
o: U2 Jankina záhrada – m: Cwrtafon Cerian ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
nedostavila se |
Třída čestná - feny (1) | |
Uršula Jankina záhrada
o: Twigle Noor – m: PelydrynsFreja Born in Sweden ch + maj: Mgr. Jana Janek a MUDr. Ludovít Janek |
nedostavila se |